Skip links

Tesla almanız için bir sebep daha: The Witcher 3

Yakın bir zamanda Tesla almayı mı düşünüyorsunuz? O halde, sizlere Tesla almanız için bir sebep daha: The Witcher 3’ü Tesla araçlarında oynayabileceksiniz.

The Witcher dizisi ile birlikte The Witcher 3 oyunu büyük bir ilgi gördü. The Witcher 3: Blood and Wine DLC’si çıktığında bile böyle büyük bir patlama yaşamamıştı oyun. Fakat Netflix The Witcher dizisi ile ben bile oyunu indirip tekrardan o atmosferi yaşamak istedim. Dizisi ile ilgili de inceleme yazısını yakın bir zamanda hem kendi blogumda hem de dizi incelemeleri paylaştığımız Seyrederiz’de paylaşmayı düşünüyorum. Her neyse, konuyu dağıtmayalım. Araya da kendi projelerimden reklamı sıkıştırdığıma göre devam ediyorum. Ha bu arada dizi film forumu Seyrederiz’e üye olmayı sakın unutmayın xd

Şu günlerde tekrardan oyuncu kitlesinde artış yaşayan The Witcher 3 oyununu yakın zamanda dile getiren isimlerden biri de Elon Musk oldu. Elon abimiz, kendi Twitter hesabında bir anket yaptı. Ankette Elon abimiz The Witcher oyunlarını Tesla araçlarında oynamak isteyip istemediğimizi ölçmek istemiş. Eh, tabii Enis Kirazoğlu ve takipçileri olarak bu anketi alamasaydık derinden sarsardı bu olay.  Ama açık ara %85’lik bir oranla insanlar Tesla araçlarında The Witcher oyunu görmek istediklerini belirtmişler.

Geçtiğimiz Kasım ayının 15’inde The Witcher 3: Wild Hunt oyunu Nintendo Switch platformuna da gelmişti. Tüm platformlarda bulunan oyunu yakında Tesla araçlarında görmemiz de muhtemel. Ayrıca bu anketin aşağılarında gelen yorumlardan birinde Tesla’da Minecraft oynamak isteyen bir takipçisine Elon Musk “Anlaşıldı, çok önemli” yorumunda bulundu. Minecraft ve Witcher oyunlarının yanı sıra Kerbal Space Program da Tesla araçlarında oynanması muhtemel oyunlar arasında.

Şahsen işin içinde Minecraft ve The Witcher 3 oyunları varsa Tesla aracı satın almayı düşünmedim değil. Tabii bu düşüncem Tesla fiyatlarını gördükten sonra hemencecik değişse de, elbet bir gün Range Rover’ımın yanına bir spor Tesla aracı çekeceğim. O zaman Minecraft’ta bi’ Survival Game gireriz artık. Aşağıya bize ait sayfalardan birinde bu konu ile ilgili yaptığımız paylaşımı bırakıyorum. Bir sonraki blog yazımda görüşmek üzere!

Leave a comment

Name*

Website

Comment